Úprava fotografií

Ak sa Vám stane či už vinou "zlého svetla" alebo nedostatočnou kvalitou vybavenia to, že vaše fotografie od pohľadu nežiari krásou, prosíme venujte sa téme ich úprav. Môže sa stať, že fotky sú moc alebo málo kontrastné, že sú zatónované do niektorej farby a teda nepôsobí verne. To všetko sa tlačou fotoknihy ešte zdôrazní a výsledok Vás môže nemilo prekvapiť!

Program samotný, ktorý ste si stiahli na našich stránkach umožňuje po kliknutí pravým tlačidlom nad fotkou manuálna, ale aj automatické úpravy fotografií. Ďalšou možnosťou je inštalácia špeciálneho programu o ktorom bude reč nižšie.

Na úpravy, organizácii alebo prezentovanie digitálnych fotografií si nemusíte kupovať žiadne drahé programy. Perfektne vybavené nástroje si môžete stiahnuť z internetu a používať je úplne zadarmo.

Picasa

Ťažko by ste asi hľadali vybavenejší, a pritom úplne zadarmo dostupný program na prezeranie, triedenie, vyhľadávanie, úpravy, prezentáciu aj ďalšie spracovanie digitálnych fotografií, ako je Picasa od Googlu. Aktuálna verzia programu vie triediť fotografie podľa mnohých rôznych vlastností (čas, popis, kľúčové slová ...), vrátane napríklad aj farebného ladenia (ľahko nájdete všetky fotky od mora, z lesa atď) alebo rozpoznávanie fotografií s tvári. Funkcia pre úpravy parametrov fotografií sú z veľkej časti automatické, nechýba však ani možnosť ručného nastavenia farieb, teploty, jasu, kontrastu a efektov. Z fotiek môžete vytvárať koláže, plagáty, videá, šetriče obrazovky alebo je napaľovať na CD. Na špičkovej úrovni je spolupráca programu Picasa s internetovými službami - či už ide o vystavenie snímok v internetovom albume, na blogu alebo ich miestnenie na mapu sveta v Google Earth. To všepři zachovanie perfektné ovládateľnosti av slovenskom používateľskom rozhraní. Náročnejším používateľom môžu chýbať snáď len pokročilejší, užívateľsky detailne nastaviteľné úpravy snímok.

http://www.slunecnice.cz/sw/picasa-3/stahnout/

Ďalšie pekný programík zadarmo umožňujúci jednoduché dávkové úpravy jedným kliknutím nájdete tu: Ashampoo

Zdroj: http://technet.idnes.cz/10-nejlepsich-programu-pro-digitalni-fotografie-fr2-/software.aspx?c=A081220_182211_software_jza

Kontrola vyváženia v histograme


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámčeky a nápoveda


Novinky
Den dětí

Krásný den přejeme :). Za pár dní budou mít naše milé ratolesti svůj den :). A všichni dobře víme, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! Vytvořte svým dětem k Mezinárodnímu dni dětí puzzle, pexeso nebo Černého Petra! Akce platí až do 12.6.2016. Pro získání…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.sk