Stiahnutie a inštalácia

 

 

 Fotoknihy pro OS MAC AlbumMaker pro MAC OS

 

  • Pri objednávke vpíšte do políčka "Voucher" kód zľavového kupónu, názov zľavového portálu (kde ste kupón kúpili) a kód akcie. Ak nebude dodržaný tento postup, môže byť spracovanie zákazky oneskorené.
  • Ak ste odoslali objednávku bez čísla Vouchera, môžete ho doplniťt tu. Program bohužiaľ nevie odpočítať zľavu, ale nebojte, bude doplnená pri spracovaní objednávky.
  • Na Online overenie stavu objednávky zistíte, či máte vaše dielko pripravené na vyzdvihnutie. Počkajte si na potvrdzujúci e-mail, že k nám objednávka došla. Program AlbumMaker môže síce hlásiť odoslaní objednávky, bohužiaľ to ale ešte neznamená, že sú odoslané dáta v našom systéme. K tomu slúži potvrdzujúci e-mail.
  • Na vytvorených fotoknihách a kalendároch nevykonávame žiadne úpravy. Pri tvorení vašich diel teda venujte pozornosť rozlíšenie, farebnosti a kontrastu vkladaných fotografií. Chcem sa dozvedieť viac.
  • Pred odoslaním objednávky si vami vyrobenej knihy alebo kalendára skontrolujte, či máte stránky v správnom poradí a či máte správne nastavené kalendária. Takéto chybičky totiž nemôžu byť uznané ako reklamácia.
  • Pak nájdeme nejaké formálne nedostatky, ozveme sa vám.

Pred stiahnutím aplikácie AlbumMaker odporúčame dočasne deaktivovať antivírus. Deaktiváciu vo väčšine prípadov urobíte kliknutím pravým tlačidlom na stavovú ikonu v pravom dolnom rohu obrazovky a vybraním požadovanej akcie.

Ak máte možnosť, používajte verzii pre Windows, pre Mac verziu poskytujeme iba obmedzenú technickú podporu.

Upozornenie: Všetky produkty (kalendáre, pexesá, apod) sú v programe AlbumMaker nazvané ako Alba. Konkrétny produkt vyberiete v ďalších krokoch.

Po dokončení sťahovania overte veľkosť stiahnutého súboru. Ak sa súbor z nejakého dôvodu nestiahne celý, aplikácie nepôjde nainštalovať.

V prípade problémov so stiahnutím dokumentu odporúčame Google Chrome.
Program je úplne bezpečný a je distribuovaný firmou XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.

Inštalácia

Po dokončení sťahovania, kliknutím na súbor zahájite intalaci.

Aplikáciu Album Maker je možné inštalovať na systémoch Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7. Je doporučené zmeniť rozlíšenie obrazovky buď na 1024 × 768, alebo 1280 × 1024. Pre samotnú inštaláciu dvojklikněte na súbor Setup a postupujte podľa inštrukcií na obrazovke. Po ukončení inštalácie AlbumMaker vykoná niekoľko nutných operácií s nastavením samotnej aplikácie (ktoré môžu trvať niekoľko minút v závislosti na rýchlosti počítača) pre zdarné ukončenie a nastavenia inštalácie. Pre ďalšie spustenie AlbumMakera iba kliknite na ikonu na Vašej ploche.

Pravidelne dochádza k vylepšenie prostredia a odporúčame teda prímať ponúkané aktualizácie.

Problémy pri inštalácii

V prípade problémov pri inštalácii odporúčame vyskúšať nainštalovať. NET Framework verzie 3.5.

Microsoft .NET Framework 3.5

Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámčeky a nápoveda


Novinky
Den dětí

Krásný den přejeme :). Za pár dní budou mít naše milé ratolesti svůj den :). A všichni dobře víme, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! Vytvořte svým dětem k Mezinárodnímu dni dětí puzzle, pexeso nebo Černého Petra! Akce platí až do 12.6.2016. Pro získání…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.sk