Reklamácie
Späť na často kladené otázky

Tlač sa zdá byť moc tmavý, svetlý alebo v zlej farebnosti.

  • Záruka na ľad produkty sa vzťahuje na vady materiálu, funkčné vady alebo na vady vzniknuté pri výrobe.

  • Bohužiaľ papier sa nedá korigovať ako jas a farebnosť na monitore. Každý má doma monitor kalibrovaný inak, a tak sa môžu farby a kontrast na Vašom monitore a na našej tlačiarni líšiť. Spoliehame na profesionálne nastavenie technikov priamo od firmy Xerox, jednej z najlepších tlačiarenských spoločností na trhu. Pri digitálnej tlači však k malým odchýlkam dôjsť môže.

    Odporúčame venovať pozornosť úprave fotografií pred tým, než ich do fotoknihy vkladáte. Neviete ako? Tu sa dozviete viac.

  • Odchýlka farebnosti foto produktu od očakávaného výsledku nemožno pokladať za chybu a teda nie je možné, aby odchýlka farebnosti od očakávanej bola predmetom reklamácie.

Vo foto produktu sú zle orezané fotografie alebo přeházené stránky.

  • Ospravedlňujeme sa, ak sa niečo také stane, však naša firma Vami nahraté fotoknihy needituje. Prosím skontrolujte si pred podaním objednávky, či máte stránky skutočne v správnom poradí a či máte správne navolená kalendária. Prípadné chybičky totiž nie sú dôvodom pre reklamáciu.         

Ako reklamovať fotoprodukt?

  • Všetky foto produkty, vyrábané našou firmou sú kontrolované. Aj napriek kontrolu produktov je možné, že sa vada nezachytí. Ak k tomuto došlo vo vašom prípade, kontaktujte nás na info@mcl.cz. Do e-mailu prosím popíšte reklamovanú vadu spolu s fotografiami danej vady.    
  • Záruka na ľad produkty sa vzťahuje na vady materiálu, funkčné vady alebo na vady vzniknuté pri výrobe.

Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámčeky a nápoveda


Novinky
Den dětí

Krásný den přejeme :). Za pár dní budou mít naše milé ratolesti svůj den :). A všichni dobře víme, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! Vytvořte svým dětem k Mezinárodnímu dni dětí puzzle, pexeso nebo Černého Petra! Akce platí až do 12.6.2016. Pro získání…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.sk