Obrazy na plátno

Fotoobrazy ľahko a rýchlo! Vytvorte si fotoobraz v našej novej aplikácii Taopix BETA. Kvalitu Vašich fotografií si môžete skontrolovať v našom teste tlačovej kvality.

Popis produktu

Obrazy tlačíme na kvalitné vysoko biele a matné plátno značky Canvas 350 gramov. Vytlačené plátno je ručne natiahnuté na drevený rám zo smrekového dreva. Vaša fotografia bude napnutá okolo 2 cm rámu. Aby sme zabezpečili čo najmenší "zahnutie" Vami zaslané grafiky prechádza na plátne fotografie do stratena a tým zabezpečuje prirodzený vzhľad obrazu.

Ako si fotoobraz objednať?

Vyberte si veľkosť obrazu, ktorý si chcete objednať a kliknite na daný "obrázok". Po klinutí na daný obraz sa Vám otvorí okno, v ktorom máte možnosť zvoliť tvoriť produkt ako hosť (v prípade, že si chcete aplikáciu vyskúšať), prihlásiť sa (ak ste už u nás v online aplikácii zaregistrovaní). V prípade, že nie ste v našej aplikácii zaregistrovaní, tak sa prosím zaregistrujte v tretej možnosti po kliknutí na Vami vybraný produkt. Potom môžete obraz tvoriť podľa Vašej ľubovôle.


 
 
 
 

Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámčeky a nápoveda


Novinky
Den dětí

Krásný den přejeme :). Za pár dní budou mít naše milé ratolesti svůj den :). A všichni dobře víme, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! Vytvořte svým dětem k Mezinárodnímu dni dětí puzzle, pexeso nebo Černého Petra! Akce platí až do 12.6.2016. Pro získání…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.sk