Nápoveda

V nasledujúcom texte nájdete odpovede na najčastejšie otázky kladené našimi klientmi. V prípade, že tu nenájdete hľadanú odpoveď, obráťte sa prosím na našu zákaznícku podporu.


V tejto časti pomocníka sa dozviete ako stiahnuť a nainštalovať program AlbumMaker, určený pre tvorbu fotokníh, kalendárov, apod Ďalej sú tu popísané najčastejšie problémy a ich riešenie pri inštalácii.


Tu sa dozviete najčastejšie príčiny problémov pri objednávke vašej zákazky. Napríklad riešenie situácií pri odosielanie súborov, dodatočné zadanie voucheru, sledovanie objednávky, apod


V tejto sekcii pomocníka vám poradíme, ako riešiť bežné situácie pri tvorbe vašej zákazky.


Na úpravy, organizácii alebo prezentovanie digitálnych fotografií si nemusíte kupovať žiadne drahé programy. Perfektne vybavené nástroje si môžete stiahnuť z internetu a používať je úplne zadarmo.


Nepodarilo sa vám odoslať vašu zákazku v našom software? Alebo nám chcete poslať nejaký iný súbor? Ukážeme Vám ako použiť nástroj pre manuálne nahrávanie súborov.


Pomocou vzdialeného prístupu Vás do 20 minút naučíme vytvoriť ľahko a efektívne Vašu fotoknihu. Túto službu novo ponúkame iba za 5 €. Pre viac informácií volajte +420 602 71 00 96.


Pomocou krátkych video ukážok Vám tu vysvetlíme prácu s programom Album Maker.


V prípade, že vám naše nápoveda nedokázala pomôcť s vašim problémom, využite služieb našej technickej podpory.


Snažíme sa aby sme vytvárali našim zákazníkom kvalitné a originálne fotoprodukty, ktoré zachytávajú jedinečné chvíle z ich života. Sme radi, že sa nám darí poskytovať služby, ktoré naši zákazníci ocenia.

Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámčeky a nápoveda


Novinky
Den dětí

Krásný den přejeme :). Za pár dní budou mít naše milé ratolesti svůj den :). A všichni dobře víme, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! Vytvořte svým dětem k Mezinárodnímu dni dětí puzzle, pexeso nebo Černého Petra! Akce platí až do 12.6.2016. Pro získání…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.sk