Chybové hlášky
Späť na často kladené otázky

Album Maker hlási, že mám v technologickom priestore prvky.

  • Keď si želám je nechať presunúť, nič sa nedeje. AlbumMaker sa znovu vráti do editačného módu a prvky je nutné upraviť ručne. Počítač to bohužiaľ za vás neurobí, pretože nevie, kam chcete jednotlivé objekty presunúť. Presuňte ich prosím tak, aby neboli v technologickom priestore (za šrafovanými čiarami). Bez presunutie je možné, že sa niektoré prvky orežú / založí.

Program mi hlási, že nie je platná aplikácia typu Win32.

  • Vyššie uvedená správa sa môže objaviť v prípade, že Váš počítač má nefunkčné program pre otváranie obrázkov. Tento problém vyrieši zmena predvoleného programu. Pre zmenu je nutné aby ste otvorili kontextové menu nad obrázkom. Klinite na ikonku obrázku pravým tlačidlom a vyberte Otvoriť v programe / Zvoliť predvolený program ". Z ponuky prosím vyberte vhodný program a zároveň zaškrtnite" na otvorenie súborov vždy použiť vybratý program ".    

Program hlási, že bol album odoslanej a nemožno ju otvoriť.

  • Ak Vám program hlási, že je album už odoslanej a nejde otvoriť program si myslí že objednávku už odoslal. Odklintite, že chcete objednávku otvoriť aj tak. Po otvorení objednávky kliknite na "Súbor" potom "Objednať ďalšiu kópiu" a vytvoriť presnú kópiu albumu. Toto Vám vygeneruje nové objednávacie číslo a objednávka pôjde odoslať.

AlbumMaker hlási, že album obsahuje prázdne prvky.

  • Ak Vám program hlási, že album obsahuje prázdne prvky kliknite, že chcete ich chcete odstrániť v celom albume. Jedná sa o prázdna textové polia, ktoré ste v albume nechali. 

Objednávka nemožno odoslať kvôli chybe, ktorá obsahuje ".NET Framework verzie".

  • Ak Vám nejde objednávka odoslať a hlási Vám program chybu, ktorá sa týka Microsoft .NET Framework je problém spôsobom tým, že nemáte aktualizovaný systém. V tomto prípade si prosím buď stiahnite a nainštalujte Microsoft .NET Framework alebo odošlite objednávku špeciálny spôsobom popísaným tu.

Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámčeky a nápoveda


Novinky
Den dětí

Krásný den přejeme :). Za pár dní budou mít naše milé ratolesti svůj den :). A všichni dobře víme, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! Vytvořte svým dětem k Mezinárodnímu dni dětí puzzle, pexeso nebo Černého Petra! Akce platí až do 12.6.2016. Pro získání…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.sk